TÜRMOBKART ADAY MESLEK MENSUBU

TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu projesi, TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’ne bağlı stajyerler için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.

İçerisine TL yüklenebilen, online ödeme yapılabilen, kredi kartı ile taksitli tahsilat yapılabilen TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu, TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir.

Param
  • TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı projesi, TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği'ne bağlı Aday Meslek Mensupları için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.

    İçerisine TL yüklenebilen, online ödeme yapılabilen, kredi kartı ile taksitli tahsilat yapılabilen TÜRMOBKart Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı, TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir.

  • Hesabınızda bulunan elektronik paranızı TÜRMOBKart avantajlı üye iş yerlerinde indirimli olarak harcayabilirsiniz. Akaryakıt, gıda, eğitim, vb. birçok üye iş yeri bilgilerine param.com.tr internet sitesindeki "Avantajlar" kısmından ulaşabilirsiniz.

  • Param internet şubesine girerek "Ödeme Al" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada ödeme talep edeceğiniz kişinin e-posta adresini, talep ettiğiniz tutarı, açıklama bilgilerini giriniz. Daha sonra ödeme talep ettiğiniz kişinin bu ödemeyi en son hangi tarihe ve saate kadar ödeyebileceğini seçerek "Ödeme Talep Et" butonuna tıklayınız.

    Ödeme talep edilen kullanıcıya e-posta olarak ödeme bilgileri iletilir. Talebi alan kullanıcı mailde "Güvenli Ödeme Yap" butonuna tıklayarak Güvenli Ortak Ödeme sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada kredi kartı bilgilerini girerek taksitli veya tek çekim olarak ödemesini gerçekleştirebilir.

  • TÜRMOBKart'da bulunan bakiyenizi; Kredi kartına, banka hesabına, Param üyesi kartlara transfer edebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaparak "Param Transferi" sekmesinden transfer türünü seçerek işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.