TÜRMOBKart Nedir?

TÜRMOBKart projesi, TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’ne bağlı SM, SMMM, YMM ve Aday Meslek Mensupları için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.

Sizler için özel olarak tasarlanmış TÜRMOBKart’ınıza dilediğiniz kadar TL yüklemesi yaparak anlaşmalı giyim, turizm, akaryakıt, yiyecek/içecek ve daha birçok kategoride size özel avantajlı hizmet alımı, indirimli ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Yeni TÜRMOB kimlik kartınız sayesinde müşterilerinizden kolayca tahsilat yapabilir, geliştirilen uygulamalar ile TÜRMOB’a ve odalara ödemelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRMOB Üyesi Meslek Mensuplarına Sağlanan Avantajlar

1- Elektronik Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat Sistemi İle Ödeme Alma Kolaylığı!

• Elektronik Tahsilat Sistemi ile tahsilat sorununuz ortadan kalkar, müşterilerinizden hızlı ve kolay bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. Müşterileriniz de ödemesini dilediği kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak yapabilir.

Mobilde Tahsilat Kolaylığı!

• Özel geliştirilen mobil uygulama ile müşterilerinizden kredi kartı ile tek çekim ve taksitli tahsilat yapabilirsiniz. Elektronik tahsilat uygulamasını iOS ve android işletim sistemli akıllı telefonunuza indirerek hemen tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

TÜRMOBKart İle E-Posta Göndererek Tahsilat Yapın!

• E-Birlik’e TÜRMOBKart ile giriş yaptıktan sonra sözleşme ücreti için müşterilerinize, ödeme tarihi ve ödenecek tutarı tanımlayıp e-posta ile online ödeme sayfasının web adresini kolayca gönderilebilirsiniz. Müşteriniz, 17 banka ve 7 kart markası ile sözleşme ücretini ister tek çekim isterse de taksitli olarak ödeyebilir. Yapılan ödemeler ise anında TÜRMOBKart hesabınıza aktarılır.

TurmobKart.com.tr üzerinden Tahsilat Yapın!

• TÜRMOBKart web sitesi üzerinden internet şubesine girerek "Ödeme Al" butonuna tıklayıp, açılan sayfada ödeme talep edeceğiniz müşteri e-posta adresini, ödenecek tutarı ve açıklama bilgisini giriniz. Daha sonra da ödeme yapılabilecek son tarihi, saati tanımlayıp "Ödeme Talep Et" butonunu da tıklayıp, e-posta ile online ödeme sayfasının web adresini gönderebilirsiniz. E-posta ulaştıktan sonra müşteriniz online ödeme sayfasında kredi kartı ile taksitli olarak ödemesini gerçekleştirir ve bu ödeme anında TÜRMOBKart hesabınıza aktarılır.

2- Fatura Ödeme

TÜRMOBKart ile E-Birlik Üzerinden Fatura Ödeyin!

• E-birlik üzerinden TÜRMOBKart ile giriş yaparak elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, sabit telefon faturanızı ve belediye harcınızı ödeyebilirsiniz.

3- Para Transferi

• TÜRMOBKart'ınızda bulunan bakiyenizi banka hesabınıza, diğer Param kartlara veya TÜRMOBKart Aile’ye aktarabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

4- TÜRMOBKart ile YMM ve SMMM Odaları Ödeme İşlemleri

Artık Ödeme Yapmanız Çok Kolay!

• TÜRMOBKart ile bağlı olduğunuz odaların fiziki ödeme noktalarında nakite ihtiyaç duymadan ve para üstü derdi olmadan hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

• E-birlik üzerinden TÜRMOB ve oda işlemleri ile ilgili ödemelerinizi TÜRMOBKart’ınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

• Oda aidatınızı TÜRMOBKart ile tek çekim, tüm kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.