BİLGİ GÜNCELLEME

TÜRMOBKart projesi TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’ne bağlı SM, SMMM, YMM ve stajyerler için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.

TÜRMOB kimlik kartının yenilenmesi kapsamında, kartınızın üzerinde yer alacak bilgilerin doğruluğu ve başvuruda kullanacağınız fotoğrafın biyometrik fotoğraf olması önem taşımaktadır. Bu nedenle kartınızın üzerinde yer alacak bilgileri ebirlik.turmob.org.tr web adresinden elektronik ortamda doldurabilir ya da bağlı olduğunuz oda aracılığı ile bilgi güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Belirtilen işlemlerin yapılması size özel hazırlanacak olan TÜRMOBKart’ın hatasız basılmasını ve kart basım faaliyetlerimizin eksiksiz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacaktır.

TÜRMOBKart'ınız, beyan ettiğiniz bilgilerle, ücretsiz olarak basılacaktır. Basılan kartta yer alan bilgilerin hatalı, yanlış veya eksik olduğu durumlarda, yeni kart talebinin ücrete tabi olacağını bilgilerinize sunarız.

Kart basımları il bazında tamamlandıktan sonra TÜRMOB tarafından bağlı olduğunuz YMM ve SMMM Odalarına gönderilir ve siz de buralardan teslim alabilirsiniz.